Website Clock :                                         Attention: Click 'Refresh Links' to update streams and menu information

In this section you can see handball Live and Free. Click on the match to view links.

  00:00 ESPN

  00:00 ESPN

 

Link 1

  00:00 Sky Sports 1

  00:00 Sky Sports 1

 

Link 1

  00:00 Sky Sports News

  00:00 Sky Sports News

 

Link 1

  00:00 Sky Sports 5

  00:00 Sky Sports 5

 

Link 1

  00:00 Sky Sports 4

  00:00 Sky Sports 4

 

Link 1

  00:00 Sky Sports 2

  00:00 Sky Sports 2

 

Link 1

  00:00 BT Sport 2

  00:00 BT Sport 2

 

Link 1

  00:00 Sky Sports 3

  00:00 Sky Sports 3

 

Link 1

  00:00 BT Sport 1

  00:00 BT Sport 1

 

Link 1

  00:00 XoneTV

  00:00 XoneTV

 

Link 1

  10:00 Banga vs Siauliai

  10:00 Banga vs Siauliai

 

Link 1

  10:00 Polish League Magazine

  10:00 Polish League Magazine

 

Link 1

  10:00 Malaysia vs Myanmar

  10:00 Malaysia vs Myanmar

 

Link 1

  10:30 Goals on Sunday

  10:30 Goals on Sunday

 

Link 1

  10:30 FK Dinamo Moscow vs Terek Groznyi

  10:30 FK Dinamo Moscow vs Terek Groznyi

 

Link 1

  11:00 Real Valladolid vs UD Las Palmas

  11:00 Real Valladolid vs UD Las Palmas

 

Link 1

  11:00 Rayo Vallecano vs Celta de Vigo

  11:00 Rayo Vallecano vs Celta de Vigo

 

Link 1

  11:15 PFK Botev Plovdiv vs Levski Sofia

  11:15 PFK Botev Plovdiv vs Levski Sofia

 

Link 1

  11:15 Garabagh vs AZAL Olimpik Baku

  11:15 Garabagh vs AZAL Olimpik Baku

 

Link 1

  11:30 Torino FC vs US Sassuolo

  11:30 Torino FC vs US Sassuolo

 

Link 1

  11:30 FC Groningen vs PSV

  11:30 FC Groningen vs PSV

 

Link 1

  11:30 Miedz Legnica vs Olimpia Grudziadz

  11:30 Miedz Legnica vs Olimpia Grudziadz

 

Link 1

  11:30 Genclerbirligi vs Karabukspor

  11:30 Genclerbirligi vs Karabukspor

 

Link 1

  11:30 Konyaspor vs Gaziantepspor

  11:30 Konyaspor vs Gaziantepspor

 

Link 1

  11:30 Sanliurfaspor vs A. Demirspor

  11:30 Sanliurfaspor vs A. Demirspor

 

Link 1

  12:00 Singapore vs Thailand

  12:00 Singapore vs Thailand

 

Link 1

  12:00 Sloboda vs FK Sarajevo

  12:00 Sloboda vs FK Sarajevo

 

Link 1

  12:00 Metalurg Donetsk vs FC Volyn Lutsk

  12:00 Metalurg Donetsk vs FC Volyn Lutsk

 

Link 1

  12:15 BBC Match of the Day

  12:15 BBC Match of the Day

 

Link 1

  12:15 Odd BK vs Molde FK

  12:15 Odd BK vs Molde FK

 

Link 1

  12:30 1. FC Nurnberg vs FC Ingolstadt 04

  12:30 1. FC Nurnberg vs FC Ingolstadt 04

 

Link 1

  12:30 RB Leipzig vs FC St. Pauli

  12:30 RB Leipzig vs FC St. Pauli

 

Link 1

  12:30 2. Bundesliga Simulcast - Konferenz

  12:30 2. Bundesliga Simulcast - Konferenz

 

Link 1

  12:30 Karlsruher SC vs FC Erzgebirge Aue

  12:30 Karlsruher SC vs FC Erzgebirge Aue

 

Link 1

  12:30 Racing Club de Montevideo vs CA River Plate

  12:30 Racing Club de Montevideo vs CA River Plate

 

Link 1

  12:45 St Gallen vs FC Vaduz

  12:45 St Gallen vs FC Vaduz

 

Link 1

  12:45 FC Basel vs FC Aarau

  12:45 FC Basel vs FC Aarau

 

Link 1

  12:45 Partick Thistle vs Aberdeen FC

  12:45 Partick Thistle vs Aberdeen FC

 

Link 1

  13:00 FSV Mainz 05 vs Hallescher FC

  13:00 FSV Mainz 05 vs Hallescher FC

 

Link 1

  13:00 OB Odense vs FC Nordsjaelland

  13:00 OB Odense vs FC Nordsjaelland

 

Link 1

  13:00 FC Nantes vs Saint-Etienne

  13:00 FC Nantes vs Saint-Etienne

 

Link 1

  13:00 Panathinaikos Athens vs Ergotelis Heraklion - Postponed

  13:00 Panathinaikos Athens vs Ergotelis Heraklion - Postponed

 

Link 1

  13:00 FK Amkar Perm vs Arsenal Tula

  13:00 FK Amkar Perm vs Arsenal Tula

 

Link 1

  13:00 KF Laci vs Teuta

  13:00 KF Laci vs Teuta

 

Link 1

  13:00 KF Skenderbeu vs Apolonia

  13:00 KF Skenderbeu vs Apolonia

 

Link 1

  13:00 Antalyaspor vs Denizlispor

  13:00 Antalyaspor vs Denizlispor

 

Link 1

  13:00 Adanaspor vs Giresunspor

  13:00 Adanaspor vs Giresunspor

 

Link 1

  13:00 Port Talbot Town FC vs Carmarthen

  13:00 Port Talbot Town FC vs Carmarthen

 

Link 1

  13:15 FK Qabala vs Simurq Zaqatala

  13:15 FK Qabala vs Simurq Zaqatala

 

Link 1

  13:30 Oostende vs Standard de Liege

  13:30 Oostende vs Standard de Liege

 

Link 1

  13:30 Crystal Palace vs Liverpool FC

  13:30 Crystal Palace vs Liverpool FC

 

Link 1

  13:30 FC Vendenheim vs Olympique Lyonnais, U19

  13:30 FC Vendenheim vs Olympique Lyonnais, U19

 

Link 1

  13:30 Mumbai City FC vs Chennaiyin FC

  13:30 Mumbai City FC vs Chennaiyin FC

 

Link 1

  13:30 PEC Zwolle vs FC Twente

  13:30 PEC Zwolle vs FC Twente

 

Link 1

  13:30 Heracles vs ADO den Haag

  13:30 Heracles vs ADO den Haag

 

Link 1

  13:30 Sparta vs FC Oss

  13:30 Sparta vs FC Oss

 

Link 1

  13:30 Pandurii Targu Jiu vs Botosani

  13:30 Pandurii Targu Jiu vs Botosani

 

Link 1

  13:30 SuperSport United vs Orlando Pirates

  13:30 SuperSport United vs Orlando Pirates

 

Link 1

  14:00 RAEC Mons vs Royal Antwerp

  14:00 RAEC Mons vs Royal Antwerp

 

Link 1

  14:00 NK Lokomotiva Zagreb vs NK Slaven Koprivnica

  14:00 NK Lokomotiva Zagreb vs NK Slaven Koprivnica

 

Link 1

  14:00 Udinese vs AC Chievo Verona

  14:00 Udinese vs AC Chievo Verona

 

Link 1

  14:00 Italian Serie A Simulcast - Diretta Gol

  14:00 Italian Serie A Simulcast - Diretta Gol

 

Link 1

  14:00 AC Cesena vs Sampdoria

  14:00 AC Cesena vs Sampdoria

 

Link 1

  14:00 Hellas Verona vs AC Fiorentina

  14:00 Hellas Verona vs AC Fiorentina

 

Link 1

  14:00 Napoli vs Cagliari

  14:00 Napoli vs Cagliari

 

Link 1

  14:00 Parma vs Empoli FC

  14:00 Parma vs Empoli FC

 

Link 1

  14:00 Klaipeda vs Zalgiris

  14:00 Klaipeda vs Zalgiris

 

Link 1

  14:00 Eskisehirspor vs Kayseri Erciyesspor

  14:00 Eskisehirspor vs Kayseri Erciyesspor

 

Link 1

  14:25 German 2. Bundesliga Highlight Show

  14:25 German 2. Bundesliga Highlight Show

 

Link 1

  14:30 Hamburger SV vs Werder Bremen

  14:30 Hamburger SV vs Werder Bremen

 

Link 1

  14:30 Aarhus GF vs Lyngby BK

  14:30 Aarhus GF vs Lyngby BK

 

Link 1

  14:30 Lechia Gdansk vs Jagiellonia Bialystok

  14:30 Lechia Gdansk vs Jagiellonia Bialystok

 

Link 1

  14:30 England vs Germany, W

  14:30 England vs Germany, W

 

Link 1

  14:30 Varna vs Charleroi, Futsal

  14:30 Varna vs Charleroi, Futsal

 

Link 1

  14:45 Viktoria Plzen vs Bohemians 1905

  14:45 Viktoria Plzen vs Bohemians 1905

 

Link 1

  14:45 Qatar vs Oman

  14:45 Qatar vs Oman

 

Link 1

  15:00 FC Thun vs Young Boys Bern

  15:00 FC Thun vs Young Boys Bern

 

Link 1

  15:00 SD Quito vs CD Cuenca

  15:00 SD Quito vs CD Cuenca

 

Link 1

  15:00 Raja Casablanca vs Maghreb Fes

  15:00 Raja Casablanca vs Maghreb Fes

 

Link 1

  15:00 Radomlje vs Krka

  15:00 Radomlje vs Krka

 

Link 1

  15:00 Vorskla vs Zorya Lugansk

  15:00 Vorskla vs Zorya Lugansk

 

Link 1

  15:15 Niki Volos vs Levadiakos FC - Postponed

  15:15 Niki Volos vs Levadiakos FC - Postponed

 

Link 1

  15:15 Veria FC vs Kalloni - Postponed

  15:15 Veria FC vs Kalloni - Postponed

 

Link 1

  15:15 OFI Crete vs Kerkyra - Postponed

  15:15 OFI Crete vs Kerkyra - Postponed

 

Link 1

  15:15 St. Andrews vs Rabat Ajax

  15:15 St. Andrews vs Rabat Ajax

 

Link 1

  15:30 SK Sturm Graz vs Red Bull Salzburg

  15:30 SK Sturm Graz vs Red Bull Salzburg

 

Link 1

  15:30 PFC Beroe Stara Zagora vs Slavia Sofia

  15:30 PFC Beroe Stara Zagora vs Slavia Sofia

 

Link 1

  15:30 Fehervar vs Ferencvaros TC

  15:30 Fehervar vs Ferencvaros TC

 

Link 1

  15:30 FK Spartak Moscow vs Mordovia Saransk

  15:30 FK Spartak Moscow vs Mordovia Saransk

 

Link 1

  15:45 FC Utrecht vs Cambuur Leeuwarden

  15:45 FC Utrecht vs Cambuur Leeuwarden

 

Link 1

  16:00 Brondby IF vs SonderjyskE

  16:00 Brondby IF vs SonderjyskE

 

Link 1

  16:00 Hull City vs Tottenham Hotspur

  16:00 Hull City vs Tottenham Hotspur

 

Link 1

  16:00 UD Levante vs Valencia CF

  16:00 UD Levante vs Valencia CF

 

Link 1

  16:00 Girona FC vs Recreativo Huelva

  16:00 Girona FC vs Recreativo Huelva

 

Link 1

  16:00 CD Mirandes vs Leganes

  16:00 CD Mirandes vs Leganes

 

Link 1

  16:00 Montpellier HSC vs Toulouse

  16:00 Montpellier HSC vs Toulouse

 

Link 1

  16:00 Panahaiki 2005 vs AEK Athens - Postponed

  16:00 Panahaiki 2005 vs AEK Athens - Postponed

 

Link 1

  16:00 RNK Split vs NK Zagreb

  16:00 RNK Split vs NK Zagreb

 

Link 1

  16:00 Club Sporting Cristal vs Union Comercio

  16:00 Club Sporting Cristal vs Union Comercio

 

Link 1

  16:00 CFR Cluj vs CSMS Iasi

  16:00 CFR Cluj vs CSMS Iasi

 

Link 1

  16:00 Partizan Belgrade vs FK Napredak Krusevac

  16:00 Partizan Belgrade vs FK Napredak Krusevac

 

Link 1

  16:00 KS Elbasani vs KF Tirana

  16:00 KS Elbasani vs KF Tirana

 

Link 1

  16:00 Nea Salamina vs Ermis Aradippou

  16:00 Nea Salamina vs Ermis Aradippou

 

Link 1

  16:30 VFB Stuttgart vs FC Augsburg

  16:30 VFB Stuttgart vs FC Augsburg

 

Link 1

  16:30 LDU Quito vs Barcelona SC

  16:30 LDU Quito vs Barcelona SC

 

Link 1

  16:30 Orduspor vs Samsunspor

  16:30 Orduspor vs Samsunspor

 

Link 1

  17:00 KRC Genk vs KV Mechelen

  17:00 KRC Genk vs KV Mechelen

 

Link 1

  17:00 Slavia Prague vs Hradec Kralove

  17:00 Slavia Prague vs Hradec Kralove

 

Link 1

  17:00 Catania vs Latina

  17:00 Catania vs Latina

 

Link 1

  17:00 GKS Piast Gliwice vs Lech Poznan

  17:00 GKS Piast Gliwice vs Lech Poznan

 

Link 1

  17:00 Oriental vs Vitoria Setubal

  17:00 Oriental vs Vitoria Setubal

 

Link 1

  17:00 Inter vs Sporting, Futsal

  17:00 Inter vs Sporting, Futsal

 

Link 1

  17:00 Besiktas vs Kasimpasa SK

  17:00 Besiktas vs Kasimpasa SK

 

Link 1

  17:15 Real Betis vs Deportivo Alaves

  17:15 Real Betis vs Deportivo Alaves

 

Link 1

  17:30 Tecnico Universitario vs Manta FC

  17:30 Tecnico Universitario vs Manta FC

 

Link 1

  17:30 Asteras Tripolis vs PAOK Saloniki - Postponed

  17:30 Asteras Tripolis vs PAOK Saloniki - Postponed

 

Link 1

  17:30 Gyori ETO FC vs Debrecen

  17:30 Gyori ETO FC vs Debrecen

 

Link 1

  17:30 Metalurg Zaporozje vs Dynamo Kyiv

  17:30 Metalurg Zaporozje vs Dynamo Kyiv

 

Link 1

  17:45 Bnei Sakhnin FC vs Beitar Jerusalem

  17:45 Bnei Sakhnin FC vs Beitar Jerusalem

 

Link 1

  18:00 FC Midtjylland vs AaB Aalborg

  18:00 FC Midtjylland vs AaB Aalborg

 

Link 1

  18:00 Elche CF vs Cordoba CF

  18:00 Elche CF vs Cordoba CF

 

Link 1

  18:00 Albacete vs Osasuna

  18:00 Albacete vs Osasuna

 

Link 1

  18:00 Canal Football Club

  18:00 Canal Football Club

 

Link 1

  18:00 Le Club Magazine

  18:00 Le Club Magazine

 

Link 1

  18:00 Pumas UNAM vs Monterrey

  18:00 Pumas UNAM vs Monterrey

 

Link 1

  18:00 Dutch Jupiler League Highlights

  18:00 Dutch Jupiler League Highlights

 

Link 1

  18:00 SK Brann vs Mjondalen IF

  18:00 SK Brann vs Mjondalen IF

 

Link 1

  18:00 Saudi Arabia vs United Arab Emirates

  18:00 Saudi Arabia vs United Arab Emirates

 

Link 1

  18:30 German Bundesliga Highlight Show

  18:30 German Bundesliga Highlight Show

 

Link 1

  18:30 Renaissance Berkane vs Kawkab de Marrakech

  18:30 Renaissance Berkane vs Kawkab de Marrakech

 

Link 1

  18:30 Petrolul vs FCM Targu Mures

  18:30 Petrolul vs FCM Targu Mures

 

Link 1

  18:30 New York Red Bulls vs New England Revolution

  18:30 New York Red Bulls vs New England Revolution

 

Link 1

  19:00 KV Kortrijk vs SV Zulte Waregem

  19:00 KV Kortrijk vs SV Zulte Waregem

 

Link 1

  19:00 Nacional Potosi vs Petrolero Yacuiba

  19:00 Nacional Potosi vs Petrolero Yacuiba

 

Link 1

  19:00 Universitario de Sucre vs Club The Strongest

  19:00 Universitario de Sucre vs Club The Strongest

 

Link 1

  19:00 Flamengo RJ vs Criciuma EC

  19:00 Flamengo RJ vs Criciuma EC

 

Link 1

  19:00 Santos FC vs Sao Paulo FC

  19:00 Santos FC vs Sao Paulo FC

 

Link 1

  19:00 Cruzeiro vs Goias Esporte Clube

  19:00 Cruzeiro vs Goias Esporte Clube

 

Link 1

  19:00 Figueirense FC vs Vitoria Salvador

  19:00 Figueirense FC vs Vitoria Salvador

 

Link 1

  19:00 Sport Recife vs Fluminense FC RJ

  19:00 Sport Recife vs Fluminense FC RJ

 

Link 1

  19:00 Palestino vs Union La Calera

  19:00 Palestino vs Union La Calera

 

Link 1

  19:00 Cobresal vs O Higgins

  19:00 Cobresal vs O Higgins

 

Link 1

  19:00 Universidad Catolica vs Colo Colo

  19:00 Universidad Catolica vs Colo Colo

 

Link 1

  19:00 Mushuc Runa SC vs CD El Nacional

  19:00 Mushuc Runa SC vs CD El Nacional

 

Link 1

  19:00 Lila Loja vs CD Olmedo

  19:00 Lila Loja vs CD Olmedo

 

Link 1

  19:15 Leon de Huanuco vs Club Universitario de Deportes

  19:15 Leon de Huanuco vs Club Universitario de Deportes

 

Link 1

  19:15 Vitoria Guimaraes vs Sporting Braga

  19:15 Vitoria Guimaraes vs Sporting Braga

 

Link 1

  19:45 AC Milan vs Inter Milan

  19:45 AC Milan vs Inter Milan

 

Link 1

  20:00 Belgrano de Cordoba vs CA Tigre

  20:00 Belgrano de Cordoba vs CA Tigre

 

Link 1

  20:00 Estudiantes La Plata vs Defensa y Justicia

  20:00 Estudiantes La Plata vs Defensa y Justicia

 

Link 1

  20:00 Bolivar vs Universitario

  20:00 Bolivar vs Universitario

 

Link 1

  20:00 Deportivo Rionegro vs Union Magdalena

  20:00 Deportivo Rionegro vs Union Magdalena

 

Link 1

  20:00 German Bundesliga Highlight Show

  20:00 German Bundesliga Highlight Show

 

Link 1

  20:00 Villarreal CF vs Getafe CF

  20:00 Villarreal CF vs Getafe CF

 

Link 1

  20:00 Alcorcon vs Lugo

  20:00 Alcorcon vs Lugo

 

Link 1

  20:00 Olympique Marseille vs Girondins Bordeaux

  20:00 Olympique Marseille vs Girondins Bordeaux

 

Link 1

  20:00 CA Fenix vs CA Penarol

  20:00 CA Fenix vs CA Penarol

 

Link 1

  21:00 Club Alianza Lima vs UTC Cajamarca

  21:00 Club Alianza Lima vs UTC Cajamarca

 

Link 1

  21:10 NOS Studio Voetbal

  21:10 NOS Studio Voetbal

 

Link 1

  21:15 Boca Juniors vs CA Independiente

  21:15 Boca Juniors vs CA Independiente

 

Link 1

  21:30 Corinthians SP vs Gremio Porto Alegre

  21:30 Corinthians SP vs Gremio Porto Alegre

 

Link 1

  21:30 Coritiba FC vs Palmeiras Sao Paulo

  21:30 Coritiba FC vs Palmeiras Sao Paulo

 

Link 1

  21:30 Chapecoense AF vs Botafogo

  21:30 Chapecoense AF vs Botafogo

 

Link 1

  21:30 Audax Italiano vs Universidad de Concepcion

  21:30 Audax Italiano vs Universidad de Concepcion

 

Link 1

  21:30 Caracas FC vs Atletico Venezuela

  21:30 Caracas FC vs Atletico Venezuela

 

Link 1

  22:00 Deportivo Cali vs Tolima

  22:00 Deportivo Cali vs Tolima

 

Link 1

  22:00 Bucaramanga vs Cucuta Deportivo

  22:00 Bucaramanga vs Cucuta Deportivo

 

Link 1

  22:00 Club Sport Emelec vs CSD Independiente

  22:00 Club Sport Emelec vs CSD Independiente

 

Link 1

  22:00 Spanish La Liga Highlights

  22:00 Spanish La Liga Highlights

 

Link 1

  22:00 Equipe du Dimanche

  22:00 Equipe du Dimanche

 

Link 1

  22:00 Los Angeles Galaxy vs Seattle Sounders FC

  22:00 Los Angeles Galaxy vs Seattle Sounders FC

 

Link 1

  22:30 BBC Match of the Day

  22:30 BBC Match of the Day

 

Link 1

  23:00 Club Blooming vs Oriente Petrolero

  23:00 Club Blooming vs Oriente Petrolero

 

Link 1

  23:15 Juan Aurich vs CD Universidad San Martin

  23:15 Juan Aurich vs CD Universidad San Martin

 

Link 1